Krzesło TAMMY Czarne
Symbol: ME.TAMMY/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 251.10 Cena przed promocją: 279.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.TAMMY/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 251.10 Cena przed promocją: 279.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość krzesła | 94 cm |
| Szerokość krzesła | 59 cm |
| Głębokość krzesła | 54 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Kategoria | Krzesła |