Krzesło TORINO Szare
Symbol: ME.TORINO/P/D/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 197.10 Cena przed promocją: 219.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.TORINO/P/D/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 197.10 Cena przed promocją: 219.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Styl wnętrza | Skandynawski |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | dąb naturalny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość krzesła | 91 cm |
| Szerokość krzesła | 53 cm |
| Głębokość krzesła | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Kategoria | Krzesła |