Krzesło TULSA Kremowe Boucle
Symbol: ME.TULSA/KR/CZ/TB/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 224.10 Cena przed promocją: 249.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.TULSA/KR/CZ/TB/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 224.10 Cena przed promocją: 249.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość krzesła | 75 cm |
| Szerokość krzesła | 50 cm |
| Głębokość krzesła | 49 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Kategoria | Krzesła |