Krzesło Tapicerowane FLAV Rude Nowoczesne
Symbol: ME.FLAV/RD/CZ/TB/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 305.10 Cena przed promocją: 339.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.FLAV/RD/CZ/TB/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 305.10 Cena przed promocją: 339.00 -10%
Szukasz mebla, który od pierwszego spojrzenia przyciąga uwagę i sprawia, że wnętrze nabiera charakteru? Krzesło Flav to idealne połączenie nowoczesnej formy i wyjątkowego komfortu. Dzięki miękkiej tkaninie i oparciu z podłokietnikami, każdy moment spędzony przy stole staje się czystą przyjemnością.
Flav - krzesło, które odmieni Twoją przestrzeń i sprawi, że wygoda zyska nowy wymiar.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Kremowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość krzesła | 83 cm |
| Szerokość krzesła | 55 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Kategoria | Krzesła |