Krzesło Tapicerowane LUISE Szare/Orzech Welurowe Drewno Gięte Nowoczesne Loft
Symbol: ME.LUISE/P/O/V/DG/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LUISE/P/O/V/DG/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Styl, wygoda i nowoczesny charakter - oto połączenie, które tworzy wyjątkowe krzesło Luise. Jeśli marzysz o jadalni lub salonie, które emanują smakiem i przytulnością, to mebel stworzony właśnie dla Ciebie. Jego niebanalna forma oraz harmonijna kolorystyka sprawią, że każde wnętrze zyska wyjątkowy klimat.
Bo dom to nie tylko przestrzeń - to emocje, wspomnienia i rytuały. Krzesło Luise sprawi, że każdy z tych momentów stanie się jeszcze przyjemniejszy. Zasługuje na to Twoje wnętrze. A Ty - na odrobinę codziennego luksusu.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Materiał | Sklejka Gięta |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Kolor korpusu | Orzech |
| Materiał korpusu | sklejka gięta/ drewno lite |
| Szerokość siedziska | 56 cm |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość krzesła | 87 cm |
| Szerokość krzesła | 60,5 cm |
| Głębokość krzesła | 55 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Szerokość oparcia | 50 cm |
| Grubość siedziska | 5 cm |
| Wysokość oparcia | 43 cm |
| Szerokość podłokietników | 6 cm |
| Kategoria | Krzesła |