Krzesło Tapicerowane Obrotowe PEONY 2 Cappuccino Nowoczesne Loft
Symbol: ME.PEONY2/CAP/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 350.10 Cena przed promocją: 389.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PEONY2/CAP/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 350.10 Cena przed promocją: 389.00 -10%
Krzesło Peony zapewni Ci pełną swobodę ruchów i komfort każdego dnia. Obrotowe siedzisko umożliwia łatwe dopasowanie pozycji do stołu, a ergonomiczne oparcie dba o prawidłowe podparcie pleców. Wzbogać swoją przestrzeń eleganckim meblem, który zachwyca stylem i przemyślanym designem.
Model Peony doskonale sprawdzi się w jadalni, salonie, a także w domowym biurze. Dzięki uniwersalnej stylistyce z łatwością dopasuje się do wnętrz urządzonych w różnych stylach.
Krzesło Peony - wygoda i elegancja w jednym.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Cappuccino |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 110 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość krzesła | 85 cm |
| Szerokość krzesła | 63,5 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 180° |
| Automatyczny powrót | Tak |