Krzesło Tapicerowane Obrotowe do Salonu AKITA Kremowe Sztruksowe Nowoczesne
Symbol: ME.AKITA/KR/SZTR/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 386.10 Cena przed promocją: 429.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.AKITA/KR/SZTR/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 386.10 Cena przed promocją: 429.00 -10%
Czy szukasz krzesła, które nada Twojej przestrzeni charakteru i jednocześnie zapewni wygodę na co dzień? Minimalistyczny design, wytrzymała konstrukcja i praktyczna funkcja obrotu sprawiają, że Akita doskonale odnajdzie się w Twoim wnętrzu.
Postaw na Akita - jeden obrót, pełna wygoda.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Sztruks |
| Kolor | Zielony |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość krzesła | 89 cm |
| Szerokość krzesła | 61 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 360° |
| Automatyczny powrót | Tak |