Krzesło Tapicerowane Obrotowe do Salonu CITY Kremowe Sztruksowe Nowoczesne
Symbol: ME.CITY/KR/SZTR/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 386.10 Cena przed promocją: 429.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CITY/KR/SZTR/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 386.10 Cena przed promocją: 429.00 -10%
Pragniesz krzesła, które będzie ozdobą i jednocześnie zapewni wygodę użytkowania? City to model, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki miękkiemu siedzisku i praktycznej funkcji obrotu, stanie się ulubionym miejscem do wspólnych posiłków, rozmów i codziennego odpoczynku.
Postaw na City - praktyczne rozwiązanie dla Twojego wnętrza.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Sztruks |
| Kolor | Kremowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość krzesła | 93 cm |
| Szerokość krzesła | 63 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 180° |
| Automatyczny powrót | Tak |