Krzesło Tapicerowane Obrotowe do Salonu CITY Szare Sztruksowe Nowoczesne
Symbol: ME.CITY/P/SZTR/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 386.10 Cena przed promocją: 429.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CITY/P/SZTR/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 386.10 Cena przed promocją: 429.00 -10%
Szukasz krzesła, które nada Twojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru i zapewni wygodę podczas posiłków czy spotkań? Model City w szarym sztruksie to idealny wybór. Miękkie siedzisko z możliwością obrotu sprawi, że spędzanie czasu przy stole stanie się jeszcze przyjemniejsze.
Postaw na krzesło City i ciesz się wygodą w każdym wnętrzu.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Sztruks |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość krzesła | 93 cm |
| Szerokość krzesła | 63 cm |
| Wysokość siedziska | 53 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 180° |
| Automatyczny powrót | Tak |