Krzesło Tapicerowane Obrotowe do Salonu CORTADO Beżowe Nowoczesne
Symbol: ME.CORTADO/BZ/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 314.10 Cena przed promocją: 349.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CORTADO/BZ/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 314.10 Cena przed promocją: 349.00 -10%
Masz dość krzeseł, z których chce się jak najszybciej wstać? Beżowe Cortado to dokładne przeciwieństwo - zaprasza, żeby usiąść, rozgościć się i… zostać na dłużej. Sprawdza się przy szybkim porannym posiłku, rodzinnej kolacji i wieczornych rozmowach przy winie. Łączy miękkość fotela z wygodą obrotowego siedziska, dzięki czemu świetnie odnajduje się w codziennym rytmie domu.
Zamów beżowe Cortado, a potem po prostu… usiądź wygodniej.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość krzesła | 87 cm |
| Szerokość krzesła | 59 cm |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 180° |
| Automatyczny powrót | Tak |