Krzesło Tapicerowane Obrotowe do Salonu CORTADO Brązowe Nowoczesne
Symbol: ME.CORTADO/BR/CZ/T/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 314.10 Cena przed promocją: 349.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CORTADO/BR/CZ/T/K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 314.10 Cena przed promocją: 349.00 -10%
Chcesz, żeby przy stole było nie tylko wygodnie, ale też swobodnie i „po domowemu”? Cortado to krzesło, które zachęca, żeby usiąść na dłużej - czy to przy szybkim śniadaniu, czy przy długich rozmowach do późna. Łączy miękkość fotela z funkcjonalnością obrotowego siedziska, dzięki czemu świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu.
Zamów Cortado dziś, a później - po prostu usiądź wygodniej.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Brązowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość krzesła | 87 cm |
| Szerokość krzesła | 59 cm |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 180° |
| Automatyczny powrót | Tak |