Krzesło Tapicerowane Obrotowe do Salonu JULY Beżowe Nowoczesne
Symbol: ME.JULY/BZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 368.10 Cena przed promocją: 409.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.JULY/BZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 368.10 Cena przed promocją: 409.00 -10%
Krzesło July w eleganckim beżowym odcieniu to synonim nowoczesnego designu i codziennej wygody. Doskonale odnajdzie się w stylowych jadalniach oraz współczesnych wnętrzach. Profilowane, kubełkowe siedzisko, komfortowe oparcie i lekka forma sprawiają, że model ten świetnie sprawdza się zarówno podczas codziennych posiłków, jak i dłuższych spotkań przy stole.
Wybierz komfort i styl, które sprawdzą się każdego dnia.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 47 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość krzesła | 84 cm |
| Szerokość krzesła | 58 cm |
| Głębokość krzesła | 65 cm |
| Wysokość siedziska | 84 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 360° |
| Automatyczny powrót | Tak |