Krzesło Tapicerowane Obrotowe do Salonu JUNE Kremowe Sztruksowe Nowoczesne
Symbol: ME.JUNE/KR/SZTR/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 359.10 Cena przed promocją: 399.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.JUNE/KR/SZTR/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 359.10 Cena przed promocją: 399.00 -10%
Krzesło June w eleganckim, kremowym odcieniu to doskonała propozycja dla osób, które chcą połączyć stylowy wygląd z codzienną wygodą. Miękka, opływowa forma oraz komfortowe siedzisko sprawiają, że z przyjemnością spędza się w nim więcej czasu - zarówno przy wspólnych posiłkach, jak i podczas spokojnych rozmów przy kawie.
Krzesło June to mebel, który zaprasza do dłuższego siedzenia - komfortowo i z klasą.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Sztruks |
| Kolor | Kremowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 53 cm |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość krzesła | 90 cm |
| Szerokość krzesła | 61 cm |
| Głębokość krzesła | 70 cm |
| Wysokość siedziska | 53 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 360° |
| Automatyczny powrót | Tak |