Krzesło Tapicerowane Obrotowe do Salonu LARISA Beżowe Nowoczesne
Symbol: ME.LARISA/BZ/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 269.10 Cena przed promocją: 299.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LARISA/BZ/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 269.10 Cena przed promocją: 299.00 -10%
Chcesz wprowadzić do swojego wnętrza stylowy akcent? Krzesło obrotowe Larisa to idealny wybór! Jasny, neutralny odcień wprowadza do pomieszczenia ciepło i sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej przytulna. Świetnie komponuje się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i minimalistycznych.
Larisa - subtelny akcent, który robi różnicę.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość krzesła | 90 cm |
| Szerokość krzesła | 60 cm |
| Wysokość siedziska | 52 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 360° |
| Automatyczny powrót | Nie |