Krzesło Tapicerowane Obrotowe do Salonu MUSSO Beżowe Nowoczesne
Symbol: ME.MUSSO/BZ/CZ/TB/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 359.10 Cena przed promocją: 399.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MUSSO/BZ/CZ/TB/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 359.10 Cena przed promocją: 399.00 -10%
Szukasz krzesła, które nie tylko świetnie wygląda, ale też realnie podnosi komfort codziennego użytkowania? Musso to połączenie nowoczesnej formy kubełkowej i funkcjonalnego obrotu, który sprawia, że przy stole chce się zostać znacznie dłużej.
Wybierz Musso i przekonaj się, jak stylowe może być krzesło w Twoim wnętrzu.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina boucle |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość krzesła | 90 cm |
| Szerokość krzesła | 68 cm |
| Głębokość krzesła | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Kategoria | Krzesła |
| Obrotowy | Tak - 180° |
| Automatyczny powrót | Tak |