Krzesło Tapicerowane Plecione do Salonu DAN Beżowe Welurowe Nowoczesne Glamour
Symbol: ME.DAN/BZ/ZL/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 269.10 Cena przed promocją: 299.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.DAN/BZ/ZL/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 269.10 Cena przed promocją: 299.00 -10%
Jeśli szukasz inspiracji, by elegancko i stylowo zaaranżować swoje wnętrze, to jesteś w dobrym miejscu. Naszą propozycją dla Ciebie jest krzesło tapicerowane Dan w kolorze beżowym. Jego wyjątkowa forma, ciepła kolorystyka i niezwykłe detale wprowadzają do wnętrza nutę królewskiego splendoru. Oparcie z plecionki dodaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru, a jednocześnie zapewnia wygodę podczas siedzenia przy stole. Poznaj je lepiej i przekonaj się, że piękny wygląd może iść w parze z wysoką funkcjonalnością.
Do tapicerowania użyto miłej w dotyku i wytrzymałej tkaniny welurowej. Materiał ten ma liczne zalety, takie jak:
Oparcie i siedzisko krzesła wypełnione są warstwą miękkiej pianki, co gwarantuje wysoki komfort użytkowania.
Stelaż i nogi ze stali malowanej na złoty kolor nogi zapewniają stabilność i wytrzymałość konstrukcji, ponadto harmonijnie łączą się z tapicerką, podkreślając elegancki styl mebla.
Dzięki swojej formie oraz ciepłej kolorystyce krzesło doskonale dopełni wnętrza w stylu glamour, nowoczesnym i minimalistycznym.
Podaruj swojemu wnętrzu odrobinę luksusu i wybierz krzesło Dan już teraz!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 42.5 cm |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość krzesła | 94 cm |
| Szerokość krzesła | 48 cm |
| Głębokość krzesła | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Kategoria | Krzesła |