Krzesło Tapicerowane do Jadalni BARI Beżowe Welurowe Nowoczesne
Symbol: ME.BARI/BZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 161.10 Cena przed promocją: 179.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BARI/BZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 161.10 Cena przed promocją: 179.00 -10%
Beżowe krzesło Bari to doskonały wybór do wnętrz, w których liczy się wygoda i ponadczasowy styl. Jasna, ciepła tapicerka wprowadza do pomieszczenia przytulny klimat, a przy tym świetnie współgra z wieloma kolorami i materiałami. To mebel, który łączy estetykę z funkcjonalnością - zachwyca wyglądem i zaprasza do odpoczynku.
Beżowe krzesło Bari wprowadza do wnętrza przytulność i spokój. Świetnie odnajduje się w jasnych, ciepłych aranżacjach - zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Dzięki stonowanej kolorystyce łatwo dopasujesz je do różnych dodatków i kolorów ścian.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 110 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | stal |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość krzesła | 90 cm |
| Szerokość krzesła | 50 cm |
| Głębokość krzesła | 50 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |