Krzesło Tapicerowane do Jadalni BARI Czarne Welurowe Nowoczesne
Symbol: ME.BARI/CZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 161.10 Cena przed promocją: 179.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BARI/CZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 161.10 Cena przed promocją: 179.00 -10%
Czy mebel może być zarówno wygodny, jak i zachwycająco stylowy? Krzesło Bari w kolorze czarnym udowadnia, że tak! Jego welurowa tapicerka kusi miękkością i subtelnym połyskiem, a smukłe, metalowe nogi w tym samym kolorze podkreślają nowoczesny charakter. To idealny wybór do jadalni, salonu czy domowego biura - wszędzie tam, gdzie liczy się komfort i wyjątkowy design.
Krzesło Bari świetnie odnajdzie się w różnych przestrzeniach. Czerń podkreśla nowoczesny charakter wnętrza, nadaje mu klasy i sprawia, że całość wygląda stylowo. Bari świetnie komponuje się zarówno z jasnymi kolorami, tworząc efektowny kontrast, jak i z głębokimi barwami, dodając wnętrzu luksusowego wyrazu.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 110 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | stal |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość krzesła | 90 cm |
| Szerokość krzesła | 50 cm |
| Głębokość krzesła | 50 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |