Krzesło Tapicerowane do Jadalni CESAR Czarne Welurowe Nowoczesne Loft
Symbol: ME.CESAR/CZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 125.10 Cena przed promocją: 139.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CESAR/CZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 125.10 Cena przed promocją: 139.00 -10%
Nie chodzi o to, żeby było dużo - tylko żeby było dobrze. Krzesło Cesar to prostota, która się nie nudzi. Dzięki dopracowanej formie i uniwersalnemu charakterowi pasuje zarówno do domowego biura, jak i nowoczesnej jadalni.
Czerń w połączeniu z chromem to połączenie, które kojarzy się z elegancją, i luksusem. Te dwa kontrastujące ze sobą kolory tworzą silny i dynamiczny efekt wizualny, który może być wykorzystywany w różnych pomieszczeniach, od wnętrz mieszkalnych po komercyjne:
nowoczesne biuro - dzięki eleganckiemu połączeniu czerń-chrom, krzesło Cesar doskonale wpisuje się w nowoczesne biurowe wnętrza. Może stanowić wygodne i stylowe miejsce do pracy przy biurku lub strefy relaksu dla pracowników;
elegancki salon - w połączeniu z innymi meblami w stonowanych kolorach, stworzy atmosferę klasy i wyrafinowania.;
sypialnia - w sypialni może pełnić rolę wygodnego krzesła do czytania lub jako uzupełnienie toaletki;
przestrzenie komercyjne - w restauracjach, kawiarniach lub hotelach krzesło dopełni elegancki i luksusowy wystrój, dodając wnętrzu prestiżu, a klientom - komfortu;
pokoje konferencyjne - w firmowych salach konferencyjnych krzesło Cesar podkreśli profesjonalizm i styl, tworząc przyjemne środowisko do spotkań.
Odkryj cesarski komfort już teraz! Wybierz krzesło Cesar i dodaj swojemu wnętrzu odrobinę luksusu!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | chrom |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 42 cm |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Wysokość krzesła | 90,5 cm |
| Szerokość krzesła | 43 cm |
| Głębokość krzesła | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Kategoria | Krzesła |