Krzesło Tapicerowane do Jadalni CHRIS Bordowe Welurowe Nowoczesne
Symbol: ME.CHRIS/BOR/CZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 134.10 Cena przed promocją: 149.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CHRIS/BOR/CZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 134.10 Cena przed promocją: 149.00 -10%
Chris to krzesło, które od razu zwraca uwagę. Bordowy welur dodaje wnętrzu głębi, elegancji i przytulności, tworząc wyjątkowy klimat w każdym pomieszczeniu. Sprawdź, dlaczego warto je mieć.
Chris świetnie pasuje zarówno do jadalni, kuchni i salonu, jak i do przestrzeni komercyjnych - restauracji, kawiarni czy hoteli. Doskonale odnajdzie się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach, w każdym podkreślając swój unikalny charakter.
Postaw na bordowy akcent, który zmienia zwykłe wnętrze w wyjątkowe.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Czerwienie i bordo |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 51,5 cm |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość krzesła | 85 cm |
| Szerokość krzesła | 51,5 cm |
| Głębokość krzesła | 55 cm |
| Szerokość oparcia | 44 cm |
| Grubość siedziska | 6 cm |