Krzesło Tapicerowane do Jadalni EDRICK Brązowe Nowoczesne Loft
Symbol: ME.EDRICK/BR/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 269.10 Cena przed promocją: 299.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.EDRICK/BR/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 269.10 Cena przed promocją: 299.00 -10%
Brązowe krzesło Edrick to propozycja, która wprowadza do wnętrza naturalne ciepło i subtelną elegancję. Jego nowoczesna sylwetka, miękka tapicerka i solidna konstrukcja sprawiają, że doskonale odnajdzie się w kuchni, jadalni, salonie, a także w stylowych przestrzeniach komercyjnych.
Dzięki swojej ciepłej, brązowej kolorystyce krzesło Edrick doskonale dopełnia aranżacje od klasycznych po nowoczesne. Brązowy odcień ociepla wnętrze i dodaje mu przyjaznej atmosfery.
Odmień swoją przestrzeń. Postaw na Edrick.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Brązowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 110 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Wysokość krzesła | 85 cm |
| Szerokość krzesła | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Grubość siedziska | 8 cm |
| Kategoria | Krzesła |