Krzesło Tapicerowane do Jadalni EDRICK Kremowe Nowoczesne Loft
Symbol: ME.EDRICK/KR/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 269.10 Cena przed promocją: 299.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.EDRICK/KR/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 269.10 Cena przed promocją: 299.00 -10%
Krzesło Edrick zachwyca nowoczesnym designem oraz wygodą, która sprawdza się każdego dnia. Jego kubełkowa forma dodaje całości charakteru, a miękkie siedzisko w połączeniu z trwałą tkaniną gwarantuje komfort przy codziennym użytkowaniu. To model, który świetnie prezentuje się w kuchni, salonie i jadalni.
Neutralny odcień krzesła Edrick z łatwością wpisuje się w aranżacje klasyczne, nowoczesne i minimalistyczne. Jego uniwersalna kolorystyka współgra z różnorodnymi barwami, tworząc estetyczny wystrój w każdym wnętrzu.
Odmień swoją przestrzeń z krzesłem Edrick.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Kremowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 110 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Wysokość krzesła | 85 cm |
| Szerokość krzesła | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Grubość siedziska | 8 cm |
| Kategoria | Krzesła |