Krzesło Tapicerowane do Jadalni EDRICK Rude Nowoczesne Loft
Symbol: ME.EDRICK/RD/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 269.10 Cena przed promocją: 299.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.EDRICK/RD/CZ/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 269.10 Cena przed promocją: 299.00 -10%
Rude krzesło Edrick to propozycja, która wprowadza do wnętrza energetyczne ciepło i nowoczesny, wyrazisty charakter. Jego współczesna linia, miękka tapicerka i solidna konstrukcja sprawiają, że świetnie prezentuje się w kuchni, jadalni, salonie, a także w eleganckich przestrzeniach komercyjnych.
Dzięki swojej ciepłej, rudej kolorystyce krzesło Edrick doskonale uzupełnia wnętrza zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Rudy odcień dodaje przestrzeni przytulności, charakteru i wyjątkowej głębi.
Odmień swoją przestrzeń. Postaw na Edrick.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Rudy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 110 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Wysokość krzesła | 85 cm |
| Szerokość krzesła | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Grubość siedziska | 8 cm |
| Kategoria | Krzesła |