Krzesło Tapicerowane do Jadalni ENZO Czarne Ekoskóra Nowoczesne Loft
Symbol: ME.ENZO/CZ/CH/E/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 125.10 Cena przed promocją: 139.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ENZO/CZ/CH/E/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 125.10 Cena przed promocją: 139.00 -10%
Chcesz utrzymać czystość w swojej kuchni lub jadalni? Szukasz rozwiązania, które sprawi, że codzienne sprzątanie będzie łatwiejsze? Oto propozycja, która może Cię zainteresować - krzesło Enzo obite ekoskórą!
Ekoskóra to materiał, który wyróżnia się wyjątkową praktycznością w porównaniu do innych rodzajów tapicerek. Dlaczego? Przede wszystkim zapewnia ona nie tylko komfort użytkowania, ale także ułatwia utrzymanie czystości. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie praktyczność na co dzień.
Prosta linia krzesła, wzbogacona subtelnymi dodatkami w stylowy sposób uzupełni wnętrze. Niech praktyczność i elegancja idą w parze w Twoim domu- poznaj je lepiej!
Krzesło Enzo to połączenie wygody, trwałości i elegancji, które z pewnością ułatwi Ci codzienne życie i doda uroku Twojemu wnętrzu - zarówno temu nowoczesnemu, minimalistycznemu, jak i glamour. Nie wahaj się więc i zainwestuj w krzesło Enzo już dziś!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | chromowany |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Wysokość krzesła | 90,5 cm |
| Szerokość krzesła | 43 cm |
| Głębokość krzesła | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Kategoria | Krzesła |