Krzesło Tapicerowane do Jadalni LUCKY Czarne Welurowe Nowoczesne Loft
Symbol: ME.LUCKY/CZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 161.10 Cena przed promocją: 179.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LUCKY/CZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 161.10 Cena przed promocją: 179.00 -10%
Przed Tobą urządzanie nowego mieszkania/domu i szukasz inspiracji? Chcesz, by Twój salon prezentował się imponująco? Krzesło tapicerowane Lucky w kolorze czarnym jest właśnie dla Ciebie! Oryginalny design, wyjątkowa miękkość i szerokie możliwości aranżacji z pewnością Cię zachwycą. Poznaj Lucky lepiej i przekonaj się o jego licznych zaletach!
Geometryczny kształt krzesła, kubełkowe siedzisko i szerokie oparcie tworzą trio dla Twojego komfortu. Krzesło doskonale uzupełni nie tylko pokój dzienny lub jadalnię - doskonale sprawdzi się także w restauracjach, poczekalniach a nawet przestrzeniach biurowych.
Wzbogać swoje loftowe lub glamour wnętrze o mebel modny i wygodny - kup krzesło Lucky już dziś!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty chrom |
| Materiał korpusu | stal |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 40 cm |
| Wysokość krzesła | 86 cm |
| Szerokość krzesła | 47 cm |
| Głębokość krzesła | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |