Krzesło Tapicerowane do Jadalni LUCKY Kremowe Welurowe Nowoczesne Glamour
Symbol: ME.LUCKY/KR/ZL/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 188.10 Cena przed promocją: 209.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LUCKY/KR/ZL/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 188.10 Cena przed promocją: 209.00 -10%
Szukasz krzesła, w którym stylowy wygląd idzie w parze z wygodą użytkowania? Model Lucky w kolorze kremowym to uniwersalna propozycja do wnętrz nowoczesnych oraz glamour. Wyrazista forma, wygodne siedzisko i solidna konstrukcja sprawiają, że krzesło sprawdzi się zarówno w domu i w przestrzeniach komercyjnych.
Jeśli szukasz wygody i estetyki glamour - postaw na krzesło Lucky.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty chrom |
| Materiał korpusu | stal |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 40 cm |
| Wysokość krzesła | 86 cm |
| Szerokość krzesła | 47 cm |
| Głębokość krzesła | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |