Krzesło Tapicerowane do Jadalni LUCKY Musztardowe Welurowe Nowoczesne Loft
Symbol: ME.LUCKY/CU/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 161.10 Cena przed promocją: 179.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LUCKY/CU/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 161.10 Cena przed promocją: 179.00 -10%
Szukasz mebli niebanalnych zarówno w formie, jak i kolorystyce? Nasza propozycja dla Ciebie to krzesło tapicerowane Lucky w energetyzującym kolorze musztardowym. Dzięki niemu Twoje wnętrze nabierze wyrazu, a Ty i Twoi bliscy będziecie spędzać czas komfortowo i stylowo zarazem. Poznaj bliżej ten niezwykły mebel i przekonaj się, jak wiele może Ci dać!
Dzięki swojemu wyrazistemu wyglądowi, krzesło Lucky będzie mocnym akcentem wielu wnętrz- doskonale sprawdzi się w wystrojach nowoczesnych, loftowych i minimalistycznych. Będzie doskonałym wyborem do salonu, jadalni, nowoczesnej kawiarni lub poczekalni.
Postaw na wygodę i styl- wybierz krzesło Lucky już dziś!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Musztardowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty chrom |
| Materiał korpusu | stal |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 40 cm |
| Wysokość krzesła | 86 cm |
| Szerokość krzesła | 47 cm |
| Głębokość krzesła | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |