Krzesło Tapicerowane do Jadalni PERU Beżowe Welurowe Nowoczesne Loft
Symbol: ME.PERU/BZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 116.10 Cena przed promocją: 129.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PERU/BZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 116.10 Cena przed promocją: 129.00 -10%
Chcesz urządzić jadalnię stylowo i gustownie? A może dopełnić swój salon? Jednym z ważniejszych ich elementów są krzesła. Prezentowany przez nas model- krzesło tapicerowane Peru w kolorze beżowym- to doskonały w swojej formie mebel, który zachwyca już od pierwszej chwili! Wysoka jakość wykonania, połączenie miłej w dotyku tapicerki i wytrzymałych, solidnych nóg da Ci komfort, o jakim od dawna marzysz!
Przekonaj się, jak pięknie wyglądać będzie Twoje wnętrze, gdy zagości w nim krzesło Peru.
Prosta forma oraz jasna, uniwersalna kolorystyka krzesła sprawia, że doskonale dopełni ono zarówno nowoczesną jadalnię, jak i salon w stylu minimalistycznym. Doskonale sprawdzi się jako krzesło do biurka lub do damskiej toaletki.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Wysokość krzesła | 90,5 cm |
| Szerokość krzesła | 43 cm |
| Głębokość krzesła | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Kategoria | Krzesła |