Krzesło Tapicerowane do Jadalni PERU Brązowe Welurowe Nowoczesne Loft
Symbol: ME.PERU/BR/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 116.10 Cena przed promocją: 129.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PERU/BR/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 116.10 Cena przed promocją: 129.00 -10%
Krzesło Peru w kolorze brązowym to kwintesencja uniwersalnego wdzięku. Jego barwa przywodzi na myśl aromatyczne, palone ziarna kawy oraz naturalne odcienie drewna, które od wieków zdobią najbardziej przytulne wnętrza. Brąz jest symbolem spokoju i równowagi - wprowadza do przestrzeni harmonię, a jednocześnie sprawia, że każde wnętrze staje się bardziej przyjazne i zachęcające.
Wyjątkowy design krzesła Peru sprawia, że idealnie dopełni ono minimalistyczną jadalnię, loftowy salon czy sypialnię w nowoczesnym stylu, pełniąc rolę funkcjonalnego dodatku przy toaletce. Wybierając krzesło Peru w brązowej odsłonie, stawiasz na mebel, który podkreśli charakter Twojego wnętrza. Jest to akcent, który wprowadza harmonię i tworzy przestrzeń sprzyjającą niezapomnianym chwilom.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Brązowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Wysokość krzesła | 90,5 cm |
| Szerokość krzesła | 43 cm |
| Głębokość krzesła | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Kategoria | Krzesła |