Krzesło Tapicerowane do Jadalni PERU Rude Welurowe Nowoczesne Loft
Symbol: ME.PERU/RD/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 116.10 Cena przed promocją: 129.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PERU/RD/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 116.10 Cena przed promocją: 129.00 -10%
Przedstawiamy Ci wyjątkowe krzesło tapicerowane Peru, w intensywnym, rudym kolorze. Wysoka jakość wykonania oraz połączenie gładkiej tapicerki i wytrzymałych nóg, to cechy, które gwarantują nie tylko styl, lecz również niesamowity komfort. Minimalistyczny design idzie w parze z maksymalnym stylem, tworząc zgrany duet, który przeniesie Twoje wnętrze na wyższy poziom. Poznaj je lepiej!
Niebanalny design krzesła sprawi, że stanie się ono nieodzownym elementem minimalistycznej lub loftowej jadalni, jak i nowoczesnego salonu. To mebel, który nie tylko zaspokoi Twoje estetyczne potrzeby, ale również doda przestrzeni charakteru. Pozwól, by krzesło Peru w kolorze rudym stało się gwiazdą w Twoim domu. Wyróżnia się nie tylko wyglądem, ale i wygodą, która towarzyszy Ci każdego dnia.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Rudy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Wysokość krzesła | 90,5 cm |
| Szerokość krzesła | 43 cm |
| Głębokość krzesła | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Kategoria | Krzesła |