Krzesło Tapicerowane do Jadalni PERU Szare Welurowe Nowoczesne Loft
Symbol: ME.PERU/P/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 116.10 Cena przed promocją: 129.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PERU/P/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 116.10 Cena przed promocją: 129.00 -10%
Czasem to właśnie prostota robi największe wrażenie. Szare krzesło tapicerowane Peru to esencja funkcjonalnego designu - subtelne, ale wyraziste w formie, stworzone z myślą o komforcie i codziennym użytkowaniu. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią wygodę, trwałość i uniwersalną estetykę.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 7 dni |
| Podłokietniki | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość krzesła | 90,5 cm |
| Szerokość krzesła | 43 cm |
| Głębokość krzesła | 41 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Kategoria | Krzesła |