Krzesło Tapicerowane do Jadalni RIO Beżowe Welurowe Nowoczesne Loft
Symbol: ME.RIO/BZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 179.10 Cena przed promocją: 199.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.RIO/BZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 179.10 Cena przed promocją: 199.00 -10%
Marzysz o eleganckim wystroju pomieszczenia? Jeśli tak, to z pewnością spodoba Ci się krzesło Rio. Tapicerowane tkaniną welurową w ciepłym odcieniu beżu, wprowadzi do Twojego wnętrza przytulną atmosferę. Krzesło Rio nie tylko zachwyca komfortem, ale również pięknym wykonaniem. Dzięki swojej neutralnej kolorystyce będzie się doskonale prezentować niemal w każdym wnętrzu. Poznaj je lepiej i przekonaj się o wszystkich jego zaletach!
Krzesło cechuje ciepła kolorystyka oraz nowoczesna forma, co sprawia, że idealnie pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i skandynawskim. Bez problemu dopasuje się do gustownej jadalni lub salonu, ale to nie wszystko! Doskonale sprawdzi się również jako krzesło do biurka czy toaletki. Bez względu na to, gdzie zostanie postawione, z pewnością będzie zachwycać.
Postaw na wygodę i styl - wybierz krzesło Rio już dziś!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 7 dni |
| Podłokietniki | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość krzesła | 89 cm |
| Szerokość krzesła | 49 cm |
| Głębokość krzesła | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |