Krzesło Tapicerowane do Salonu CARO Szare Welurowe ze Złotymi Nogami Nowoczesne Glamour
Symbol: ME.CARO/P/ZL/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 206.10 Cena przed promocją: 229.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CARO/P/ZL/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 206.10 Cena przed promocją: 229.00 -10%
Nowoczesne wnętrze to przestrzeń, która łączy styl, komfort i trwałość. Krzesło Caro powstało z myślą o tych, którzy szukają eleganckiego, a zarazem praktycznego dodatku do jadalni, salonu czy wnętrz komercyjnych. Miękki welur w odcieniu szarości i złoty stelaż tworzą efektowną całość, która przyciąga wzrok i podnosi estetykę każdego pomieszczenia.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość krzesła | 89 cm |
| Szerokość krzesła | 49 cm |
| Głębokość krzesła | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Kategoria | Krzesła |