Krzesło Tapicerowane do Salonu CORK Beż Welurowe Nowoczesne Loft
Symbol: ME.CORK/BZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 170.10 Cena przed promocją: 189.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CORK/BZ/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 170.10 Cena przed promocją: 189.00 -10%
Jeśli zastanawiasz się nad odświeżeniem wyglądu swojego domu lub właśnie zaczynasz urządzanie, mamy coś, co Cię zainteresuje! Przedstawiamy krzesło tapicerowane Cork w kolorze beżowym. Z nim wnętrze będzie nie tylko stylowe, ale też praktyczne. To idealny towarzysz dla tych spokojnych wieczorów z książką, chwil relaksu przy muzyce, czy rodzinnych spotkań. Cork to połączenie elegancji z komfortem - wygodne, funkcjonalne i piękne. Poznaj lepiej nasze krzesło Cork i przekonaj się, jak może ono odmienić Twoje wnętrze!
Mieszanka przemyślanego designu oraz najwyższej jakości materiałów pozwolą Ci poznać, co to prawdziwy komfort. Czym wyróżnia się krzesło?
Wysokie oparcie (45 cm) o wklęsłym kształcie to jedno z największych atutów krzesła. Wygodnie oprzesz plecy, dzięki czemu długie godziny przy stole nie będą kojarzyły się z dyskomfortem.
Wypełnienie miękką pianką zapewnia wygodę oraz pozwala uniknąć odkształceń.
Nogi wykonane ze stali malowanej na kolor czarny zapewniają stabilność.
Ciepła i wnosząca przytulność kolorystyka krzeseł w połączeniu z ich niezwykłym designem doskonale uzupełni salon w stylu glamour, minimalistyczną jadalnię i nowoczesną sypialnię.
Cork nadaje się nie tylko do domu - świetnie sprawdzi się w salonie urody, poczekalni lub kawiarni.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość krzesła | 91 cm |
| Szerokość krzesła | 49 cm |
| Głębokość krzesła | 56 cm |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Kategoria | Krzesła |