Krzesło Tapicerowane z Drewna Giętego Do Jadalni GARY Szare/Orzech Nowoczesne Loft
Symbol: ME.GARY/P/O/DG/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 449.10 Cena przed promocją: 499.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.GARY/P/O/DG/V/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 449.10 Cena przed promocją: 499.00 -10%
Planujesz urządzić swoje wnętrze i brakuje Ci pomysłu? Szukasz mebla, który jest zarówno komfortowy jak i stylowy? A może bliski jest Ci klimat nowoczesny z nutą loftu? Oto krzesło Gary - tapicerowane, ze sklejki giętej, w eleganckim odcieniu szarości. Zaskoczy Cię wygodą i łatwością dopasowania do różnych aranżacji.
Sprawdź, jak uzupełni Twoje wnętrze i odkryj, jak wiele może zmienić jeden detal.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Materiał | Sklejka Gięta |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Industrialny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 110 kg |
| Kolor korpusu | Orzech |
| Materiał korpusu | sklejka gięta |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość krzesła | 76 cm |
| Szerokość krzesła | 61 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |