Krzesło Tapicerowane z Drewna Giętego ORBI Dąb Złoty/Czarne Nowoczesne Loft
Symbol: ME.ORBI/CZ/D/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 386.10 Cena przed promocją: 429.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ORBI/CZ/D/T/K
Dostępność: 999 szt.
Cena: 386.10 Cena przed promocją: 429.00 -10%
Nieobce są Ci loftowe klimaty? Chcesz zrobić wrażenie na swoich gościach? A może chcesz zmienić coś w swoim otoczeniu i szukasz inspiracji? Z krzesłem ze sklejki giętej ORBI uda Ci się! Zachwycające detale, komfort i lekkość formy - a to wszystko w jednym meblu.
Poznaj je lepiej i daj się zaprosić na podróż po ORBIcie wygody!
Krzesło Orbi nie tylko świetnie się prezentuje, ale również jest bardzo komfortowe w użytkowaniu. Do jego produkcji zastosowano wysokiej jakości materiały, przez co będziesz cieszyć się jego zaletami przez długi czas:
Całość prezentuje się lekko i stylowo.
Krzesło Orbi przypadnie do gustu szczególnie miłośnikom stylu loftowego. Z nim Twoja jadalnia lub salon będą prezentować się wyjątkowo!
Chcesz zachwycić gości swojego lokalu? W tym przypadku Orbi również sprawdzi się znakomicie.
Ustawione w przestrzeni biurowej doda jej nowoczesności i charakteru.
Jak widzisz, możliwości jest całkiem sporo, więc wybierz krzesło Orbi już dziś i ciesz się stylową przestrzenią!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | dąb złoty |
| Materiał korpusu | sklejka gięta |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość krzesła | 78 cm |
| Szerokość krzesła | 53 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Kategoria | Krzesła |