Leżak Ogrodowy Łóżko Polowe SATURN Granatowe
Symbol: ME.SATURN/GR/T/LOZ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 296.10 Cena przed promocją: 329.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.SATURN/GR/T/LOZ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 296.10 Cena przed promocją: 329.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Granatowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 190 cm |
| Szerokość fotela | 73 cm |
| Wysokość siedziska | 30 cm |
| Wysokość oparcia | 72 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Cechy dodatkowe | uchwyty na napoje |
| Kategoria | Meble ogrodowe |
| Funkcja spania | Tak |