Łóżko 120x200 CRATER Kremowe Boucle
Symbol: ME.CRATER/120/KR/TB/LOZ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 809.10 Cena przed promocją: 899.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CRATER/120/KR/TB/LOZ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 809.10 Cena przed promocją: 899.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Kremowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Długość łóżka | 215 cm |
| Szerokość łóżka | 125 cm |
| Wysokość łóżka | 116 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Stelaż w zestawie | Tak |
| Materac w zestawie | Nie |