Łóżko 140x200 KIOTO Beżowe Sztruksowe
Symbol: ME.KIOTO/140/BZ/SZTR/LOZ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.KIOTO/140/BZ/SZTR/LOZ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Sztruks |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Długość łóżka | 215 cm |
| Szerokość łóżka | 152 cm |
| Wysokość łóżka | 95 cm |
| Powierzchnia spania | 140 x 200 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Stelaż w zestawie | Tak |
| Materac w zestawie | Nie |