Łóżko 160x200 GEMINI Beżowe
Symbol: ME.GEMINI/160/BZ/T/LOZ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1259.10 Cena przed promocją: 1399.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.GEMINI/160/BZ/T/LOZ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1259.10 Cena przed promocją: 1399.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Długość łóżka | 216 cm |
| Szerokość łóżka | 171 cm |
| Wysokość łóżka | 130 cm |
| Powierzchnia spania | 160 x 200 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Stelaż w zestawie | Tak |
| Materac w zestawie | Nie |