Łóżko 180x200 BRISTOL z Pojemnikiem Szare Welurowe
Symbol: ME.BRISTOL/180/P/V/LOZZPOJ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1484.10 Cena przed promocją: 1649.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BRISTOL/180/P/V/LOZZPOJ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1484.10 Cena przed promocją: 1649.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Długość łóżka | 230 cm |
| Szerokość łóżka | 200 cm |
| Wysokość łóżka | 100 cm |
| Powierzchnia spania | 180 x 200 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż w zestawie | Tak |
| Materac w zestawie | Nie |