Łóżko Metalowe PABLO 120x200 Białe
Symbol: ME.PABLO/120/B/LOZ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 512.10 Cena przed promocją: 569.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PABLO/120/B/LOZ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 512.10 Cena przed promocją: 569.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | biały |
| Materiał korpusu | metal |
| Długość łóżka | 200 cm |
| Szerokość łóżka | 120 cm |
| Wysokość łóżka | 93 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Stelaż w zestawie | Tak |
| Materac w zestawie | Nie |