Parasol Ogrodowy AKRON Zielony
Symbol: ME.AKRON/Z/T/OGR/PAR
Dostępność: 999 szt.
Cena: 269.10 Cena przed promocją: 299.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.AKRON/Z/T/OGR/PAR
Dostępność: 999 szt.
Cena: 269.10 Cena przed promocją: 299.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina wodoodporna |
| Kolor | Zielony |
| Czas wysyłki | 24h |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość | 300 cm |
| Kategoria | Meble ogrodowe |
| Wysokość minimalna | 136 cm |
| Wysokość maksymalna | 290 cm |