Sofa Ogrodowa FLINT Technorattan Czarna
Symbol: ME.FLINT/CZ/RT/OGR/SOF
Dostępność: 999 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.FLINT/CZ/RT/OGR/SOF
Dostępność: 999 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | Technorattan |
| Kolor poduszki | szary |
| Materiał poduszki | tkanina wodoodporna |
| Wysokość sofy | 80,5 cm |
| Głębokość sofy | 70 cm |
| Szerokość sofy | 182 cm |