Stół ARAMIS Prostokątny 180 cm Trawertyn/Orzech
Symbol: ME.ARAMIS/TRAW/O/CER/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ARAMIS/TRAW/O/CER/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1439.10 Cena przed promocją: 1599.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Nie |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | Orzech |
| Materiał korpusu | MDF |
| Materiał blatu | Ceramiczny |
| Kolor blatu | trawertyn |
| Długość stołu | 180 cm |
| Szerokość stołu | 90 cm |
| Wysokość stołu | 76 cm |
| Grubość blatu | 1,1 cm |
| Kategoria | Stoły |