Stół BALI Szklany 100 cm Czarny Marmur/Złoty
Symbol: ME.BALI/CZM/ZL/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 584.10 Cena przed promocją: 649.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BALI/CZM/ZL/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 584.10 Cena przed promocją: 649.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Nie |
| Kształt stołu | Stół okrągły |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | szkło |
| Kolor blatu | czarny marmur |
| Wysokość stołu | 75 cm |
| Grubość blatu | 1 cm |
| Średnica blatu | 100 cm |