Stół CLARK Rozkładany 120-160 cm Biały/Czarny Połysk
Symbol: PM.DUBAJ/B/PL/CZ/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1034.10 Cena przed promocją: 1149.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PM.DUBAJ/B/PL/CZ/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1034.10 Cena przed promocją: 1149.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Kolor korpusu | biały |
| Materiał korpusu | płyta wiórowa |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Kolor blatu | biały |
| Długość stołu | 120 cm |
| Wysokość stołu | 75,5 cm |
| Długość stołu po rozłożeniu | 160 cm |
| Grubość blatu | 3,2 cm |
| Głębokość stołu | 80 cm |