Stół EDWIN Rozkładany 160-260 cm Orzech/Czarny
Symbol: ME.EDWIN/O/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1304.10 Cena przed promocją: 1449.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.EDWIN/O/S
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1304.10 Cena przed promocją: 1449.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor blatu | orzech |
| Długość stołu | 160 cm |
| Szerokość stołu | 90 cm |
| Wysokość stołu | 77 cm |
| Grubość blatu | 4 cm |
| Grubość blatu | 4,7 cm |
| Maksymalna długość stołu po rozłożeniu | 260 cm |
| Kategoria | Stoły |