Stół LARES Ceramiczny Rozkładany 90-150 cm Czarny Marmur/Czarny
Symbol: ME.LARES/CZ/CZ/CER/S90-150
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1169.10 Cena przed promocją: 1299.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LARES/CZ/CZ/CER/S90-150
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1169.10 Cena przed promocją: 1299.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół kwadratowy |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Materiał blatu | Ceramiczny |
| Kolor blatu | czarny marmur |
| Długość stołu | 90 cm |
| Wysokość stołu | 76,6 cm |
| Długość stołu po rozłożeniu | 150 cm |
| Grubość blatu | 1 cm |
| Głębokość stołu | 90 cm |
| Kategoria | Stoły |