Stół LIZBONA Ceramiczny Rozkładany 160-200 cm Czarny/Dąb
Symbol: ME.LIZBONA/CZ/D/CER/S160-200
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2069.10 Cena przed promocją: 2299.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LIZBONA/CZ/D/CER/S160-200
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2069.10 Cena przed promocją: 2299.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Czas wysyłki | 24h |
| Stół rozkładany | Tak |
| Kształt stołu | Stół prostokątny |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Styl wnętrza | Loftowy |
| Kolor korpusu | dąb/czarny |
| Materiał korpusu | metal/ drewno |
| Materiał blatu | Ceramiczny |
| Kolor blatu | czarny |
| Długość stołu | 160 cm |
| Szerokość stołu | 90 cm |
| Wysokość stołu | 76 cm |
| Grubość blatu | 2,5 cm |
| Maksymalna długość stołu po rozłożeniu | 200 cm |
| Kategoria | Stoły |